O nas

Z pasji do słodkości :)

Flower Sweet Art to miejsce, w którym miłość, pasja i piękno łączą się w jedną, niepowtarzalną historię, którą tworzymy wraz z Tobą

Stacjonarnie zapraszamy w sezonie wiosna/lato 2023!
Dolina Trzech Stawów, Katowice


Pracownia powstała aby ukoronować wszystkie ważne chwile i zamknąć je w smaku wyjątkowych wypieków. Każde zamówienie traktujemy jako unikatowy projekt, łącząc tradycyjne, domowe receptury z pasją zdobienia i dbałością o każdy detal. Wierzymy, że Twoja historia jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju i taki również powinien być słodki poczęstunek.

SEZON SLUBNY 2023 - Zapraszamy do kontaktu!
Zapytania o oferty prosimy kierować na flowersweetart@gmail.com

Poza włożeniem całego serca i zaangażowania w Twoje zamówienie możemy obiecać Ci jeszcze jedno: do wykonania użyjemy tylko najlepszych, naturalnych i wyselekcjonowanych surowców. Świeże owoce, prawdziwe masło, wysokiej jakości śmietana, jajka z wolnego chowu w połączeniu z odrobiną finezji, wyobraźni i pasji to nasz przepis na udany wypiek. Twój uśmiech i błysk radości w oku utwierdzają nas w przekonaniu, że warto postawić na najwyższą jakość przygotowywanych tortów, ciast czy aranżacji słodkich stołów.

W swojej pracowni przygotowujemy:

  • torty okolicznościowe
  • ciasta i ciasteczka
  • muffiny
  • słodkie stoły
  • specjalne zamówienia dla osób na diecie bezglutenowej oraz wegan

Na stałe współpracujemy także z firmami, realizując najsłodsze zachcianki Waszych gości!

Flower Sweet Art to pracownia zamknięta


Zamówienia wykonujemy z dowozem. Informujemy, że zapytanie o ofertę nie stanowi rezerwacji danego terminu!Całkowita rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy.

Instagram

www.instagram.com/flowersweetart